Carioca Tempera Verf - 1000 ml, 6 stuks

Basisuitrusting voor frequente schilders

€ 23,50 € 47,49 -51%

(€ 3,92 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 6 stuks

Nog 7 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Prachtig dekkende kleuren
  • Kunnen met elkaar gemengd worden
  • Kan gemakkelijk worden uitgewassen

Vaak samen gekocht met Carioca Stamperello Stempelviltstiften, 6 stuks

Carioca Tempera Verf - 1000 ml, 6 stuks € 23,50 (€ 3,92 / st.)
Carioca Stamperello Stempelviltstiften, 6 stuks € 3,30 (€ 0,55 / st.)
Totaalprijs: € 26,80
Beschrijving

Tempera Verf - 1000 ml

Art. nr.: Car-50430
Inhoud: 6 stuks
EAN: 8003511504304
Producentnummer: 50430
Merken: Carioca
Waarschuwingen: LET OP: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden. Verstikkingsgevaar door kleine onderdelen die kunnen worden ingeslikt.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Carioca SPA, Via Verga 40 Ter, 10036 , Settimo Torinese, Italië, www.carioca.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Carioca Tempera Verf - 1000 ml